Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bokserska vreka

1 900 MKD

Shitet nga: emanuel 20 Maj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Pajisje
Të tjera
Продавам боксерска вреќа,купена е нова и користена околу 10 пати.Со вреќата во комплет ги добивате и ракавиците и синџирите за обесување на вреќата.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione