Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lezalki za soncanje i odmor

Shitet nga: Коки Dje 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Pajisje
Të tjera
Конечно и во Македонија лежалки за сончање и одмор, германско производство, по најповолни цени. Лежалките се изработени од алуминиум со дупла мрежа. Квалитетни, практични и лесни за употреба. Гаранција за квалитет, обезбеден сервис и резервни делови.
За повеќе информации- тел.072 232 000.
Коки
072 232 000
Leaflet
Në fillim