Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vape SD 80 Elektronska Cigara 80wati i Tecnost

1 600 MKD

Shitet nga: Goran 26 Maj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Vape model SD80, so snaga od 30W/60W/80W, se podesuva po vasa zelba ...

Ima tank od 3ml, greac od o,5 omi
dimenzii na atomizer 22x53mm
dimenzii na MOD 25x45x75 mm
capacitet na baterija 2000mA


Cigarata e nova, neupotrebuvana...

Sleduva poklon 10 ml tecnost so vkus po vas izbor

Mozna e i dostava niz Makedonija so doplata 150 den./////////////////////////////////////////

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione