Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

4 detski raketi za tenis

800 MKD

Shitet nga: Mimoza Ristova 21 Gush 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Се продаваат детски ракети сeкој од ниб чини само 800 Денари. Ракетите се марка Wilson и се многу малку искористени.
Mimoza Ristova
071214013
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione