Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bilijard masi

Shitet nga: Билијард 03 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Нови неотпакувани Билијард маси....комплет со штеки, топки....црвена, плава и зелена боја на чојата....јавете се на 070 25 26 01....
Билијард
070 25 26 01
Leaflet
Në fillim