Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HOVERBOARD SMART

16 000 MKD

Shitet nga: Petar Despotov 01 Sht 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Pajisje
Të tjera
HOVERBORDOT e nov nekoristen so smart funkcii(bluetooth,zvucnici...) uste e pod garancija
Petar Despotov
078/311-517
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione