Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kamp prikolka vo Krani

800 MKD

Shitet nga: Valentina Stojkoska Dje 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Приколката има сопствено купатило и кујна и се наоѓа во многу убав,мирен дел од кампот ,располага со еден брачен кревет и два поединечни.
Valentina Stojkoska
075 692 966
Leaflet
Në fillim