Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APARTMAN SO PREKRASEN POGLED NA EZEROTO

0 EUR

Shitet nga: aleksandar 07 Sht 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Apartmanot se naogja vo stariot del na gradot i e idealen za 5+2 lica od site vozrasti.
Ima dve spalni,dve terasi, kompletno opremena kujna so trpezarija, kupatilo so masina za perenje, dnevna soba, kablovska,LCD,DVD,Wi-Fi internet itn...
Cenata e po dogovor vo zavisnost od brojot na lica i denovi za prestoj.
Za povekje informacii javete se na 078255669
aleksandar
078255669
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione