Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam Kamp Partizan Ohrid

Shitet nga: VESNA 28 Qer 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava kamp napraven kako apartman Partizan Ohrid 30 m2 so sopstveno kupatilo boljer ,sopstvena kujna komplet,dnevna 2 flizideri tv kapacitet 6 lica
na 10m2 od plaza i 15 min peski do carsija vo sezona 1000 den dnevno za sve septemvri 600 den
078278571 zakazi termin
Leaflet
Në fillim