Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sloboden De Luxe Apartman od 09 08 STROG CENTAR

50 EUR

Shitet nga: Borce 13 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Sloboden luksuzen apartman od 09 Avgust za max 6 osobi Strog centar so privaten parking. Cena 50 evra!
Leaflet
Në fillim