Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Idavam kamp apartman Partizan Ohrid

1 000 MKD

Shitet nga: dragan 25 Qer 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
kamp napraven kako stan so kupatilo kujna komplet dnevna tv internet wifi 1000ден дневно закази термин 075354243
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione