Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAKSI PREVOZ OD SKOPJE DO HALKIDIKI 1 KRAK

90 EUR

Shitet nga: TONI 13 Maj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
CENATA ZA RENT-A-CAR TAXI PREVOZ ZA 4 OSOBI:
IZNAJMUVANJE NA VOZILO SO VOZAC ZA 4 PATNICI BEZ NIKAKVI DRUGI DOPOLNITELNI TROSKOVI

SKOPJE - HANIOTI 5.000 DENARI
SKOPJE - POLIHRONO 5000 DENARI
SKOPJE - PEFKOHORI 5000 DENARI
SKOPJE- SARTI 6000 DENARI
SKOPJE- NEA RODA 7000 DENARI


INFORMACII I REZERVACII:

e-mail [email protected]

WWW.VIPTAXI.DOOEL.INFO


TEL: +38975650666
TEL: +38971609506 Toni (manager) Speaking englis
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione