Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NA PLANINA VO BUGARIJA 2017

20 EUR

Shitet nga: Маи Травел Струмица 28 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Маи Травел Струмица
078998748
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
НА ПЛАНИНА ВО БУГАРИЈА 2017 !
Изберете хотел, а ние ќе ви направиме нај добра понуда.
KEMPINSKI HOTEL GRAND ARENA BANSKO *****
www.kempinski.com/en/bansko/hotel-grand-arena
LUCKY BANSKO Aparthotel *****
https://luckybansko.com
Hotel Orpheus Spa Pamporovo****
http://hotel-orpheus.com/
Bansko Spa & Holidays ****
http://www.banskospa.net/
VIHREN PALACE SKI&SPA RESORT BANSKO****
http://www.vihrenpalace.com
Hotel Iceberg Bansko ***
http://www.hotelicebergbansko.com
Aneli Hotel Bansko***
http://www.hotel-aneli.com
Hotel Zora Velingrad **
http://www.hotelzora.net/
MyTravel Consult Strumica DOОEL
+389 78 998 748 - Viber
+359 893 388051
skype: fashiong1
email: [email protected]
www.mytravel.bg
https://www.facebook.com/mytravelbg
Маи Травел Струмица
078998748
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione