Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi Patiki

1 300 MKD

Shitet nga: Sandra 18 Pri 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhimet
Për femra
Patikite se novi, ne se noseni.Gi prodavam poradi neizvrsena zamena, mi pustija pogolem broj.Patikite se broj 40. Kupeni se 2000 a gi prodavam za 1300.
Leaflet
Në fillim