Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kozni jakni

10 000 MKD

Shitet nga: Tatjana 10 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për femra
Prodavam dve kozni jakni kako novi
Tatjana
078232809
Leaflet
Në fillim