Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zenski kaput

Shitet nga: Marina 27 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për femra
Prodavam zenski kozen kaput,crna boja,velicina 44, nov - ne oblecen.Krznoto po potreba se vadi i moze da se koristi kako mantil za prolet/esen.Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim