Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kratka zenska bunda od krzno od foka

300 EUR

Shitet nga: Jovan 11 Jan 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për femra
Se prodava kratka zenska bunda od krzno od foka, bundata e temno braon.
Kontakt posle 15:00!
Leaflet
Në fillim