Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cizmi Timberland

60 EUR

Shitet nga: Katerina 07 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për femra
Продавам чизми Timberland, темно сина боја, број 38, но во споредба со други брендови одговараат на 39. Купени се во странство пред неполна недела и облечени се само еднаш.
Katerina
070800252
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione