Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bunda kratka

3 600 MKD

4 000 MKD

Shitet nga: Roberta Dje 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Për femra
Кратка бунда бр.40

моб. 071/737-286
Roberta
070239833
Leaflet
Në fillim