Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bunda

400 EUR

Shitet nga: Цеце 10 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Për femra
Продавам женска долга бунда од нутрија со две лица: крзно и кожа во кафена боја. Величина е бр. 38. Производител на бундата е Мода од Велико Градиште-Србија.
Цеце
071480017
Leaflet
Në fillim