Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Original kopacki Adidas i Nike

45 EUR

Shitet nga: sulejman 27 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
оригинални копачки адидас со број 38,
оригинални копачки најк 37.5
sulejman
071658021
Leaflet
Në fillim