Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Obleka za skijanje

Shitet nga: Никола 28 Nën 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Prodhimet
Për meshkuj
Продавам две скијачки одела марка Spyder, едно скијачко одело марка Brugi, две сакоа марка Bitsiani i една монтка марка Adidas. Сите се одлично зачувани и многу малку носени. Цена по договор
Никола
070/539-321
Leaflet
Në fillim