Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Adidas patiki za fudbal

600 MKD

Shitet nga: Filip 10 Pri 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
Prodavam odlicno socuvani patiki za fudbal, marka ADIDAS, broj 41.
Në fillim