Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nike Hypvervenom Phantom FG

7 700 MKD

Shitet nga: Nike Kopacki 01 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
Nike Hypvervenom Kopacki 1 Klasa
Kupeni vo Sportvision 14.990 denari
se koristeni samo vo 8 utakmici i se mnogu socuvani prodavam za eftino moze dogovor za cenata
Nike Kopacki
070727758
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione