Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Патики за трчање Mammut Sertig

105 EUR

Shitet nga: Toni 29 Korr 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
Патики Mammut Sertig Low Man погодни за планинарење, трчање, trail run/планинско трчање, и слични аутдор активности. Број 43 1/3. Извонредна патика. Сосема нови, пробани само еднаш.

Material type: Synthetic
Closure: Fast lacing
Weight: 305 g
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione