Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pierre Cardin

1 200 MKD

Shitet nga: Aleksandar 17 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Për meshkuj
Продавам елек од брендот Pierre Cardin, донесен од Англија го продавам заради утната величина. Величина L
Aleksandar
071343601
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione