Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CIZMI

60 EUR

Shitet nga: ljupce 18 Nën 05:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhimet
Për meshkuj
Prodavam polovni original Germanski cizmi br.41.Cizmite se kozni so metalna zastita napred a gjonot e antistatic, otporen od ogan,nafta i nafteni derivati.POZDRAV!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione