Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Material za izrabotka na patiki

Shitet nga: Slobodan 03 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Unisex
Prodavam 3 topa (3 vrsti) materjial za izrabotka na patiki sekoj top so sirina 1.5 metri I dolzina 25 metri.
Lice za Kontakt Slobodan 075 675 560
Slobodan
Leaflet
Në fillim