Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MON AMI IMA POTREBA OD RABOTNICI

0 MKD

Shitet nga: Amin Dje 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Unisex
Новиот бренд Мон Ами Македонија има потреба од искусен кадар во менаџмент и искуство со продажба на обувки. Испратете го вашето CV na email: [email protected]
Amin
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione