Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Konduri TIMBERLAND ORIGINAL SKROZ NOVI 43

6 000 MKD

Shitet nga: Liljana 23 Dhj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Unisex
Kondurite se broj 43 , Wide (TIMBERLAND WIDE WIDTH FITTING CAN MAKE A BOOT OR SHOE) . novi od prodavnica kupeni pred 9 meseci i se original,tamu se dosta poskapi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione