Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Italjanska obleka od zatvoren butik

Shitet nga: Maja Dje 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Prodhimet
Unisex
Se prodava obleka od zatvoren butik poradi preseluvanje vo stranstvo.
Oblekata e uvezena od Italija, ima i poznati marki.
Ima maska, zenska, detska obleka.
Kontakt na brojot 077 866 356 poveke sliki na Viber, Whats app, Fb. Cena po dogovor, vo zavisnost od kolicinata.
Leaflet
Në fillim