Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektronska cigara

3 500 MKD

6 500 MKD

Shitet nga: Dalibor Dje 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë

Elektronska cigara so obicen atomizer + najdobirot GEEK VAPE Zeus atomizer. Elektronskata cigara i obicniot atomizer se koristeni 4 dena a Zeus atomizerot e nov
Dalibor
072511708
Leaflet
Në fillim