Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLET Geodetski instrumenti

Shitet nga: ilcho 02 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
-Тотална станица SOUTH 352R
-Ashtech ProMark 100 еднофреквентен
-Ногари и значки
-Призма
-Потребни лицеднцирани програми
Leaflet
Në fillim