Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sklopka Thermal magnetic circuit breaker

5 500 MKD

Shitet nga: Sklopka 06 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Marka: Square D
16 AMP
Volts AMPS
380/220 25K
415/240 25k
VOLTS AMPS
240 65K
480 25K
Sklopka
077641642
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione