Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pleteni kosovi

500 MKD

Shitet nga: Софре 08 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам рачно изработени дрвени плетени кошови и кошари за пчели.
Софре, с. Прибилци
Софре
077841596
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione