Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DALECINSKI DETECTORI ZA ZLATO MANUEL

2 000 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: DOJRANLIEV VANCO 14 Jan 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
GEOFAZMA DETEKTORS OD GEVGELIJA VI GO PRETSTAVUVA NAJNOVIOT MODEL NA DALECINSKI DETEKTOR DIGITAL
TOCNOST NA PRONAOGJANJE I DISKRIMINACIJA 100%.
SEKOJ PROIZVOD KOGA SE KUPUVA SE TESTIRA.
1GODINA GARANCIJA + EDUKACIJA+VRSENJE NA DVOSTRAN SLEP TEST.
MOMENTALNO IMAME SAMO MANUELNI
DETEKTORITE SE NOVI I NE SE IZNAJMUVAAT.

CENA:2500 euro..

Ceni: Manuel-2000 euro
Digital 2500 euro
Digital Laser 3000 euro
MFD-5000 euro


http://www.geofazma-detectors.tripod.comZA POVEKE INFORMACII KLIKNI NA OVOJ LINK.

http://youtu.be/F3vewkT8EeU

http://youtu.be/HdxfqVsdNZ8

http://youtu.be/IF27XZm5wRw

http://youtu.be/j3mcmDGj_F8
DOJRANLIEV VANCO
070 543 762
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione