Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Domasna rakija

0 MKD

Shitet nga: Igor 16 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Продавам домашна Кавадаречка ракија, а може и замена за автомобил не постар од 2005 година.
Цена по договор.
Број за контакт: 078-240-143
Лице за контакт: Стојче
Igor
Leaflet
Në fillim