Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Reflektori i neonki

300 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ruen-Inox Automobile 10 Maj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Prodavame neoniki komplet so po 3 broja, I reflektori.

Cena 300 den./br.

Kontkakt 071-279-627 Igor Sokolov
Ruen-Inox Automobile
071-279-627
Në fillim