Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RIBARSKI MREZI

Shitet nga: filip ljubenovski 02 Pri 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kratovë
MREZITE SE MNOGU DOBRI SOCUVANI EZERSJI SE GOLEMINA 45M DOLG VISOKA 2.5M CENA PO DOGOVOR IMAM 3 MREZI PO 45M
KONTAKT 075-556-104
filip ljubenovski
075 556 104
Leaflet
Në fillim