Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vodna pumpa honda GX 120

25 000 MKD

Shitet nga: Stefan 20 Qer 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kratovë
Se prodava vodna pumpa nova ne e koristena
Leaflet
Në fillim