Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava cilinder za skladiranje nafteni derivati

Shitet nga: Done Dje 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se izdava cilinder za skladiranje na nafteni derivati so kapacitet od 500 toni.
Voedno se prodava i mazut po povolna cena (Kolicina 20 toni).
Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim