Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bure te plastikes

Shitet nga: Enis Jaija 01 Pri 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Plasticna bure 1000L
Enis Jaija
070774459
Në fillim