Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEMENSKI BEL SONCOGLED

60 EUR

Shitet nga: Dejan 16 Mar 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат 4 оригинални вреќички од БЕЛ семенски сончоглед за семкари. Купен од земјоделска аптека но неискористен. Цена по договор.
Ce prodavaat 4 originalni vrekicki od BEL semenski soncogled za semkari. Kupen od zemjodelska apteka no neiskoristen. Cena po dogovor kontskt na viber ili mobilen 071291645
Në fillim