Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Antidekubitalen dusek so kompresor

0 MKD

Shitet nga: Elizabeta 19 Qer 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Се продава:

1. Антидекубитален пневматски душек со компресор, купен на 22/05/2018 со 1 година гаранција.

Активно помагало за спречување на појава на декубитални рани кај лежечки пациенти.

2. Хидроколоидни лепенки, купени на 22/05/2018

3. Перница mobiak care, купена на 14/05/2018

Цена по договор.
Elizabeta
076622151
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione