Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KAPSULI DIETONUS ZA ZDRAVO SLABEENJE

Shitet nga: Vladimir Dje 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
"Dietonus" – е најнов производ за намалување на тежината.

НАУТРО
ГО СТАРТИРА АКТИВНОТО СЛАБЕЕЊЕ
СО ПРВАТА КАПСУЛА!
НАПЛАДНЕ
ГО ЗАБРЗУВА ТОПЕЊЕТО НА МАСТИТЕ
ЗА РЕКОРДНИ 150%
НАВЕЧЕР
НЕ МУ ДАВА НА ТОПЕЊЕТО НА МАСТИТЕ ДА ЗАПРЕ ЗА ВРЕМЕ НА СПИЕЊЕ!

За повеке информации за производот и ONLINE нарачка следете го следниот линк:
http://plusmalb.com/t2lV
Vladimir
076720219
Leaflet
Në fillim