Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za sienje

200 EUR

Shitet nga: Slobodanka 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Индустриски машини за шиење. Цена по договор.
Slobodanka
072237316
Leaflet
Në fillim