Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PELETI - BIOENERGY POINT I BIOMAXX

185 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Blagimarigo Dje 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Букови Пелети од Српско производство:
1. Биоенерџи поинт Премиум - 195ден.
2. Биоенерџи поинт - 185ден.
3. Биомакс - 185ден.
Во цената е вклучена достава низ Битола и околината.
Blagimarigo
071329764
Në fillim