Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava stomatoloska oprema

1 MKD

Shitet nga: Драган Величковски 15 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Se prodava oprema za stomatoloska ordinacija (instrumenti, klesti, aparati,sterilizator i druga oprema)

Cena po dogovor.
Kontakt Dragan 070/677-215
Драган Величковски
070677215
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione