Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodavat 2 tocaci za 5 iljadi dvata

5 000 MKD

Shitet nga: Andrej 16 Dhj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Zeleniot e so zaden i preden disk na dvata mu trebat nekoj sitnici broj kontakt 076200243
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione