Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dron Yuneec Breeze so 4k kamera

399 EUR

Shitet nga: Denis 14 Gush 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodavam dron Yuneec Breeze so 4k kamera. Koristen e vkupno 5 pati vo 3 meseci. Vo originalniot paket odi dronot zaedno so kamera, zastita na propeleri, polnač za baterija i baterija. Ekstra dodatno davam ušte dve baterii i dalecinski upravuvac.
So edna baterija moze da leta 12-15 minuti.
Demo snimka:
https://youtu.be/F3eGnH-Lj1A
Dronot moze da go vidite i testirate vo Ohrid.
Cena: 399 EUR
Kontakt: 072752317
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione